2023’te şans sizden yana olacak mı? İşte burçların bu yılki en şanslı zamanları…

Yeni bir yıl demek pek çok kişi için yeni bir sayfa, yeni bir devir, yeni umutlar demek… İçinizden meslek, para, aşk, bağlar, seyahat konusunda çokça dilek geçirirken biraz baht da olsa hiç kötü olmaz. Pekala 2023’te en şanslı olacağınız devirleri biliyor musunuz?

Astrolog Lisa Stardust, herkesin en uğurlu vakitlerini belirledi. Bu yıl sıcak yaz aylarında mı hayatınızın aşkını bulacaksınız; yoksa soğuk havaların romantizmi öbür mı diyeceksiniz? Mesleğinizde ne vakit bir yıldız üzere parlayacaksınız? Ünlü astrolog Stardust, her burç için tarih verdi. Takviminize bu tarihleri not etmeyi unutmayın.

KOÇ

Koç burçları, bu yıl kendilerini sevmeyi öğreniyor. Son vakitlerde kendilerinden çokça taviz veren koçlar, kendilerini yine kucaklıyor. Talihin pırıl pırıl parladığı devir ise baharın habercisi nisan ayı… Jüpiter’in yılın birinci yarısında bu burca geçmesiyle baht yüzlerine gülüyor.

20 Nisan’da ise bu burçta yaşanacak Güneş tutulması kimi yeni fırsatların habercisi olacak ve koçları daha bağımsız, yeteneklerine daha çok güvenir hale getirecek. Bu da bahar periyodunda birtakım büyük ömür değişikliklerini beraberinde getirebilir.

Stardust, koçların bu periyottan faydalanmaları gerektiğini belirtiyor: “Venüs ve Jüpiter, koç burcu güneşiyle irtibat kuracağından, bu vakitlerde sizin için pek çok canlandırıcı ve müspet güç var. Her yerde beğenilen bir hava var, bu nedenle harekete geçmeniz ve bu olumlu değişim bahtını kucaklamanız akla yatkın olacaktır.”

BOĞA

Mayıs ayında yıldızlar boğa burcu için parlayacak. Evet, son birkaç yıldır biraz başları karışan boğa burçları, nihayet 2023’te toparlanmaya başlayacak. Son 18 aydır bu burcu harekete geçiren tutulmalar bu yıl sona erecek.

Jüpiter’in birkaç aylığına bu burca dalmasıyla mayıs ayında yıldızlar çok daha parlak görünecek. Bu nedenle yeni bir fırsat yahut yeni bir başlangıç için risk almaya hazır olanları talih yalnız bırakmayacak.

Stardust, boğalar için bilhassa meslek ve parayı işaret ediyor: “Şans ve genişlemenin burcu Jüpiter burcunuzdan süratle geçerken parayla ilgili istekleriniz bu ay sizin için yerine getirilecek. Yeni bir teşebbüs yahut fırsat keşfetmek istiyorsanız, artık özgeçmişinizi güncelleme vakti.”

İKİZLER

Özellikle yılın birinci birkaç ayında istekleri ve gayeleri için baş karışıklıkları yaşayacak olan ikizler burçları, merak etmesin; tüm yıl bu türlü geçmeyecek. Hayatları için önemli atılımlar yapmak isteyip motivasyon yoksunluğundan yerinde sayarken bu yıl haziran ayı bu burca kucak açacak.

Haziran’ın sıcaklığı, planlarını harekete geçirmek için ilham verecek.

Stardust, ikizler için talihin, aşktan fazla meslek için yardımcı olacağını söylüyor: “Fazlalıkları bırakıp ilerlemek için olağanüstü bir vakit. Bu yıl İkizler burcunun odak noktası aşk değil; bunun yerine süratli meslek gelişimine odaklanmalısın. Yay burcundaki dolunay, sonunda seni risk almaya ve yeni maceralar aramaya itecek bir ateş yakacak.”

YENGEÇ

Stardust’a nazaran; yengeçler ise ağustos ayında fırsatları yakalayacak.

Son birkaç ay derin bir iç müşahede vakti geçiren yengeç burçları 2023’ün birinci yarısında, ülkü hayat usulüne daha da yaklaşmak için günlük rutininde ve alışkanlıklarında kimi stratejik değişiklikler yapabilir.

Bu yıl, bilhassa ağustos ayı boyunca, finansal muvaffakiyet için pek çok olağanüstü fırsat yaratacaklar.

Stardust, “Aslan burcundaki yeni ay, mesleğinizde bir sonraki adımı atmanız için gereksiniminiz olan itimat ve ilhamı artıracak. Liderlik hünerleriniz hakkında öğrendiklerinizi alın ve dünyaya gösterin” diyor.

ASLAN

Bu yıl aslanlar için odak noktası belirli: Aşk, aile ve ilgiler. Ayrıyeten kendilerine odaklanacak olan aslanlar, güçlü vakitlerden da geçebilirler. Lakin bu burçtaki Venüs gerilemesi sayesinde, eylül geldiğinde işler daha uyguna gidecek.

Stardust, “Bu, aşk hayatları için sahiden aydınlatıcı olacak. Bağlarda de kendinizi, aylardır olduğundan daha yakın, daha hafif ve daha temaslı hissedeceksiniz” diye açıklıyor aslan burçlarını bekleyen şanslı periyodu.

BAŞAK

Bu yıl başak burçları için çok daha sakin bir yıl öngören Stardust, bu burcun kendini asıl 2024 için hazırladığını belirtiyor. Yeniden de hiç mi talih yüzüne gülmeyecek diye sorarsanız yılın şimdi başında başaklar için hoş bir devir var.

Başak burçları bu yıl yarım kalmış işlerini bitirmeye odaklanırken, yaz ortasındaki Merkür gerilemesiyle romantik münasebetlerini sorgulayacak ve muhtaçlıklarını, kimin ve neyin gücünü hak ettiğini anlayacak.

Stardust, bu burç için en şanslı devri şu halde açıklıyor: “Başak burcu için en şanslı ay, yılın başındaki şubat ayı olacak. Bu, üzerinizdeki baskıyı azaltmanız ve büyük düşünmeniz için kusursuz bir vakit olacak. Balık burcundaki yeni ay, yaratıcı yanınıza erişmenizi ve korkmadan hayallerinizin peşinden gitmenizi sağlayacak. Bu yıl sizin için biraz yavaş geçebilir, fakat çok şanslı ve süratli hareket eden bir 2024 için taban hazırlaması açısından çok kıymetli olacak.”

TERAZİ

Bu yıl teraziler için, büsbütün istikrar bulmakla ilgili olacak. Toplumsal hayatlarında, mesleklerinde ve şahsî bağlantılarda çok fazla hareket olacak. Nispeten yavaş bir başlangıç yaşasalar da bilhassa para ve meslek beklentileriyle ilgili olarak, yaz aylarında işler toparlanacak.

Stardust, terazilerin en şanslı periyodunun temmuz olacağını belirtiyor: “Başarınızı ileriye taşımak ve uğraşlarınızı destekleyenleri hatırlamak için ilham alacaksınız. Dostluk ve cümbüş dolu bir yaz olacak. Bu mühlet zarfında olağanüstü iş fırsatları da sizi bekleyecek.”

AKREP

Uzun müddettir biraz külfetli olan akrep burçları bu yıl nihayet rahat bir nefes almaya başlayabilir. Yeniden de çok kolay bir yıl beklemiyor; hayatlarındaki kimi dramatik olaylar nihayet sona ereceği için akrepler bu yıl büyük inişler ve çıkışlar yaşayacak. Son 18 aydır bu burcu kasıp kavuran tutulmalar, bu yıl son gösterisini yapacak ve nihayet akreplerin üzerindeki baskı da kalkmış olacak.

Stardust, akrepler için ekim ayına dikkat çekiyor: “Ekim ayında meydana gelen dört tutulmadan ikisi ile son birkaç yıldır size yük olan her şeyin bir halde sona ermesini bekleyebilirsiniz. Merkür ayın sonuna gerçek bu burca girdiğinde, yılı güçlü bir biçimde tamamlayacaksınız.”

YAY

Yay burcunun 2023 teması belirli: Büyüme, keşif ve yeni olasılıklar. Yaylar için bu yılın başlangıcı, karmaşayı ortadan kaldırmak ve hayatlarındaki dağınıklığı temizlemek için kusursuz olacak. Toksik münasebetlerin sona ermesi ve berbat işverenlerin kenara atılması ihtimali var; üstelik kapanan tüm kapılar yenilerinin açılmasına yol açıyor.

Yaylar için en şanslı periyodu ise aralık ayı olarak belirliyor Stardust; “Yay burcu bu vakitte yeni ideolojilere ve tecrübelere daha açık hissedecek. Bu yüzden yılın birinci yarısında gücünüzü müdafaanız ve fırsatın kapınıza gelmesini beklemeniz makul olacak.”

OĞLAK

Oğlak burçlarını, yılın birinci yarısında birkaç çatışma ve güç gayreti bekleyebilir; lakin yaşanacaklar, dahil olan herkes için daha derin ilişkilere ve daha adil uzlaşmalara yol açacak ve şanslı bir kasım ile sonuçlanacak.

Stardust, oğlaklar için kasım ayının kıymetli olacağını belirtiyor: “Bu yıl aklınızda aile ve mali bahisler var ve tüm sıkı çalışmanız ve fedakarlıklarınız bu ay karşılığını bulacak. Gezegensel yöneticiniz Satürn aylarca geri hareket ettikten sonra nihayet ileri gerçek hareket edecek ve böylelikle bağlantının daha meselesiz olduğunu deneyimleyebileceksiniz. Gayretleriniz ödüllendirilirken rahatlamaya hazır olun!”

KOVA

Kovaları bu yıl baht daha birinci aydan yakalıyor. Ocak ayı, geçen yılki tüm sıkı çalışmalarının bir sonucu olarak büyük bir bolluk getirecek. 2022’de hayat kova burçlarını, birbiri arkasına döngülere atarken, yine stratejiler belirlemeleri gerekti. Ve artık bir sonraki başarılarına hakikat ilerlerken, onları hiçbir şey engelleyemez.

Kovalar, bu yıl sıkı çalışmalarının karşılığını alacak, bilhassa de yıldızların onların lehine hizaya geldiği ocak ayının birinci haftalarında.

BALIK

Mart ayı, tatlı ve hassas balık burcu için bir dönüşüm yılını başlatacak. Bu mühlet zarfında bakış açılarını söz etmede daha fazla inanç hissedecekler.

2023’te genişlemeye ve büyümeye yer açmak için tüm yüklerden kurtulmak isteyecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir