Bir hamburger ısırığında aşk: Kalabalık bile onları durduramadı, kimseden çekinmediler

BİRBİRLERİNİ ÖPÜCÜK YAĞMURUNA TUTTULAR
‘Aşklarının ateşi sönmedi’ dediysek, bu boşuna değil. Toplum içinde bile sözün tam manasıyla liseli gençler üzere meraklı gözlere hiç aldırmadan romantizm yaşıyorlar.

Bunun son örneğini de geçtiğimiz günlerde sergilediler. Kalabalık içinde birbirlerini öpücük yağmuruna tutmakla yetinmeyip bir de o anları cep telefonuyla kaydettiler.

HERKES KONSERİ BIRAKIP ONLARI İZLEDİ
Gösteri dünyasının, birbirlerine olan aşklarını hiç saklamayan çifti Katy Perry ve Orlando Bloom’dan kelam ediyoruz. 2016 yılından bu yana birlikte olan 2019’da da nişanlanan ünlü çift, geçen hafta Bloom’un memleketi İngiltere’nin başşehri Londra’da ünlü Hyde Park’taki şenliğe katıldı.

Her ikisinin keyfi de yerinde görünüyordu. 46 yaşındaki Orlando Bloom ile 38 yaşındaki Katy Perry, Bruce Springsteen ve The E Street Band’in konserini izlediler. O sırada da durmadan birbirlerine sarılıp öpücük yağmuruna tuttular. Ünlü çiftin memnun anları etraftaki dinleyicilerin de ilgisini çekti. Sık sık sahnedeki usta sanatçı Springsteen ve kümesini bile unutup ünlü çifti izlediler. 

Orlando Bloom ise nişanlısına sarılırken onu öperken bir yandan da cep telefonunu elinden bırakmayıp o anları fotoğraf karelerinde ölümsüzleştirdi.

Bu ortada çabucak hatırlatalım ki konserde Orlando Bloom ile Katy Perry’nin yanı sıra Jon Bon Jovi, Stella MCCartney, Billy Joel ve Leslie Mann üzere ünlüler de vardı. Fakat bu romantizm gösterisi nedeniyle hepsini gölgede bırakan Bloom ile Perry, bütün dikkatleri üzerlerinde topladı.

İŞTE MUTLULUĞUN SIRRI
İkisi de daha evvel boşanmayla biten birer evlilik tecrübesi yaşayan Orlando Bloom ile Katy Perry birlikte oldukları devirden beri sözün tam manasıyla memnunluk tablosu çiziyorlar gittikleri her yerde.

Zaman vakit memnunluklarının sırlarını da paylaşıyorlar. Bu bahiste Bloom, katıldığı bir röportajda şunları anlatmıştı: ” ” Biz farklı havuzlardayız. Lakin benim onun havuzunu anlamam gerekmiyor. Anrı halde o da benim havuzumu anlamak zorunda değil. Palavra söylemeyeceğim, bazen sahiden zorlayıcı olabiliyor.”

BİR HAMBURGER ISIRIĞIYLA AŞK BAŞLADI 
Orlando Bloom ile Katy Perry’nin aşkı, ikisinin de konuk olduğu bir Altın Küre ödül gecesinde başladı. Aslında onların tanışma hikayeleri de enteresan. İsterseniz onu da bir hatırlayalım.

Çift birinci defa 2016 yılındaki Altın Küre geçesinde tanıştı. Zati ondan sonra da birbirlerinden hiç ayrılmadılar. Hatta söylediğine nazaran Bloom’un Perr’yye aşık olması için ona bir defa bakması yetti.

Bloom , Perry’den etkilendiği birinci anı şöyle anlatmıştı: “Sahnede duruyordum ve seyircilere bir göz atıyordum. O oradaydı, kalabalığın ortasında. Hatırlıyorum, çok hoş pembe bir elbise giyiyordu. O sırada “Ooo! Sanırım bu Katy Perry!” diye aklımdan geçirdim.”

Orlando Bloom, Katy Perry’nin, ünlü oyuncu Denzel Washington ile tıpkı masada oturduğunu fark ettiğini de kelamlarına ekledi.

Söylediğine nazaran, o masaya kutularla hamburger taşındığını görüp kararını verdi. Denzel Washington’ın yanına giden Orlando Bloom, çabucak meslektaşına “Bir tane alabilir miyim?” diye sordu. Denzel Washington da ona “Elbette” dedi. O sırada birebir masada oturan Perry’ye göz kırptı. İşte o halde ünlü çiftin aşkının birinci kıvılcımı da yandı.

EVLİLİK İÇİN ÇABUK ETMİYORLAR: Orlando Bloom ile Katy Perry’nin Daisy Dove Bloom isminde iki yaşında bir kızı bulunuyor. Çift 2019 yılından bu yana nişanlı oldukları halde şimdi evlenmek için tez etmiyorlar.

Katy Perry, birinci evliliğini 2010 yılında Russell Brand ile yaptı. Lakin evlilik yalnızca iki yıl sürdü.

Orlando Bloom ise 2010 ile 2013 ortasında model Miranda Kerr ile evliydi. Çiftin bu evlilikten Flynn Christopher isminde 12 yaşında bir oğlu bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir