Boşanma davaları yılan hikâyesine döndü: Benden çocuklarımız için aldığı nafakayla estetik yaptırıyor

Dışarıdan bakılınca epeyce memnun mesut görünen bir evliliği olan çift dışarıya pek bir şey yansıtmadığı için Christine Baumgartner’ın, Kevin Costner’dan boşanmak için mahkemeye dilekçe vermesi Hollywood’da küçük çaplı bir şok yarattı.

Özel hayatından bahsetmeyi pek sevmeyen Kevin Costner 2020 yılında “Christine eşim olduğu için çok memnunum. Yuvamız bir ırmak üzere çağlıyor; içine girip kendini akışa bırakmak çok güzel” kelamlarını kullanmıştı.

Bir vakitlerin keyifli çifti şimdilerde ayrılıklarının akabinde kopan fırtınayı dindirmeye uğraşıyor

Christine Baumgartner’ın boşanma dilekçesinde “tamir edilemez fikir ayrılıkları” yazan münasebetin aslında Kevin Costner’ın ailesini çok ihmal etmesi ve kendini işinden diğer hiçbir şeye verememesi olduğu argüman edildi.

Christine Baumgartner ve Kevin Costner çiftinin 16, 14 ve 13 yaşında 3 çocuğu var. Oscar’lı yıldız oyuncunun evvelki bağlarından de hepsi yetişkinlik çağında 4 çocuğu bulunuyor. Bu herkese örnek çift üzere görünen ikilinin, 3 çocuklarını da içine boşanma kıssası ise yalnızca birkaç ay içinde içinden çıkılmaz bir hal aldı.

Usta oyuncu Kevin Costner’ın yaptığı akıllı yatırımlar sayesinde bilhassa de edindiği mülklerle edindiği hatırı sayılır bir serveti var 

Hem Hollywood’da 40 yıldan fazladır sürdürdüğü mesleği hem de akıllı emlak yatırımlarıyla hatırı sayılır bir servete sahip olan 68 yaşındaki Kevin Costner’la  ondan daha çok çocuk yardımı ve sahip olduğu harika konutlarındaki hissesi isteyen eski eşi 49 yaşındaki eski eşi Christine Baumgartner, büyük bir hengameye tutuştu.

Kevin Costner, evlilik öncesi mutabakatı doğrultusunda tüm mülklerin kendisinin olduğunu, eski eşinin rastgele bir meskenden rastgele bir hisse alamayacağını söyledi. Ve çiftin California’da yaşadığı pahası 150 milyon doları bulan mükemmel konutundan taşınmasını istedi.

Costner’ın Christine Baumgartner’dan 3, evvelki ilişkilerininden de 4 çocuğu bulunuyor

Costner, eski eşine yeni bir meskende yaşayabilmesi için 1 milyon dolardan fazla para verdiği söylemiş ve “Evimden derhal ayrılmasını istiyorum” demişti. Kevin Costner’ın California’daki bu mesken dışında birçok mülkü var. Bilhassa de Aspen, Colorado’daki çiftliğine kıymet biçmenin güç olduğu söyleniyor.

Christine Baumgartner, tüm bu olup bitene karşın meskenden ayrılmış değil. Lakin mahkeme Kevin Costner’ı haklı buldu ve boşanma davası açan eski eşe konutu temmuz ayı sonuna kadar boşaltmasını emretti. Costner’ın bu gelişmenin akabinde çok keyifli olduğu argümanı da çabucak lisanlara düştü.

Christine Baumgartner, iki gün evvel mahkemeye yanında avukatıyla bu türlü gelmişti

Ancak mesken problemi bu giderek berbatlaşan ve daha da çekişmeli hale gelen boşanma sürecinin yalnızca tek bir kesimi. Christine Baumgartner, Kevin Costner’dan aldığı aylık 52 bin dolarlık çocuk dayanağını yetersiz bularak mahkeme başvurmuş ve bu paranın 248 bin dolara yükseltilmesini talep etmişti.

Christine Baumgartner, bu ölçüsü talep ederken eşi Kevin Costner’ın kendisi ve çocukları için aylık ortalama harcamasının 248 bin dolar olduğunu ortaya atmıştı. 3 çocuğunun aşikâr bir hayat biçimine alışık olduğunu ve bunun için de 52 bin doların kâfi olmadığını savunan Baumgartner’ın 250 bin dolarlık nafaka talebine Kevin Costner’ın avukatlarından yanıt gecikmedi.

Oscar’lı oyuncu ve çanta dizayncısı eşi, kısa bir mühlet öncesine kadar bu türlü memnunluk pzoları veriyordu

Kevin Costner’ın yalnızca tek bir mülkünün kirasından ayda 65 bin olduğunu söyleyen Baumgartner’ın talebine mahkeme yoluyla karşılık veren avukatlar argüman edilen 248 bin dolarlık harcamaların 100 bin dolarının yalnızca Christine Baumgartner’ın kozmetik ve estetik operasyonları için harcandığını bunun da “çocuk desteği” olarak ödenecek paranın içinde yer alamayacağını söyledi.

Geri kalan harcamalar ortasında ATM’lerden çekilen çok yüksek ölçüde paralar ve kıymetli butiklerden yapılan alışverişler olduğunu söyleyerek bu tek seferlik harcamaların nafaka olarak kabul ettirilemeyeceğini söyleyen Kevin Costner ve avukatları 52 bin doların 3 çocuk için kâfi bir nafaka olduğu konusunda ısrarcı.

Costner’ın derhal boşaltılmasını istediği okyanus kıyısındaki 145 milyon dolarlık süper evi

Para ve mülk yüzünden hengameye tutuşan Costner ve Christine Baumgartner’ın ne vakit resmi olarak boşanabileceği de bir muammaya dönüştü. Ortada mülk paylaşımından nafakaya kadar her şeyin yazılı olduğu bir evlilik öncesi muahedesi olmasına karşın birbirlerinin her talebine karşı çıkan ve daima mahkemeye giden eski aşıklar önümüzde daha da kuvvetli günler bekliyor üzere görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir